15-oji mokinių kūrybos knyga „Iš širdies – širdin“

Šiemet penkioliktą kartą mokykloje pristatoma mokinių kūrybos knygelė „Iš širdies – širdin“. Tai atvira integruota lietuvių kalbos, dailės ir muzikos pamoka, kurioje mokomės kūrybos paslapčių, dalijamės savo patirtimi, įspūdžiais.
Birželio 1 dieną šventė prasidėjo 7 klasės mokinių literatūrine kompozicija pagal Henriko Nagio eiles „Medžiai vėjuose.“ Paskui 2–10 klasių mokiniai skaitė savo sukurtus eilėraščius, miniatiūras ir kiekvienas gavo dovaną – mokinių kūrybos knygelę „Iš širdies – širdin,“  kurioje rado ne tik savo eiles, bet ir iliustracijas, pieštas kartu su dailės mokytoja Rūta Grybiene. 8 klasės mokiniai visiems priminė Maironio baladę „Jūratė ir Kastytis“ ir vaidino to paties pavadinimo K. Ostrausko pjesę.
Kai salėje suskambo bendra daina, pajutome, kokie galime būti stiprūs šalia vienas kito, kaip gera būti kartu ir džiaugtis savo nuveiktais darbais.

Mokytoja Vida Ramoškienė