Sveikiname!

Gegužės 18 d. Krekenavos lopšelyje-darželyje „Sigutė“ vyko Panevėžio rajono ikimokyklinių įstaigų vaikų meninio skaitymo konkursas „Gražiausi žodžiai mamai“, skirtas Motinos dienai.
Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriui atstovavo ikimokyklinės ,,Meškučių“ grupės ugdytinė Goda Lapinskaitė. Mergaitė deklamavo Ramutės Skučaitės eilėraštuką ,,Balta pelytė“, bei nežinomo autoriaus kūrinėlį apie mamą. Komisijos narius Goda sužavėjo nuoširdžiu ir išraiškingu deklamavimu. 3–5 metų amžiaus vaikų grupėje jaunoji skaitovė užėmė 2-ąją vietą. Konkursui mergaitę ruošė jos močiutė, vyresnioji auklėtoja Laima Lapinskienė.
Sveikiname ir didžiuojamės konkurso laureate, bei dėkojame Godos tėveliams ir auklėtojai.

Ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja Rūta Zalatorienė