Adventiniai renginiai

Besibaigiant metams, jau tradicija tapo Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriuje skirti daugiau laiko bendravimui su tėveliais.
Kai lapkritis skaičiavo paskutines dienas, tėveliai kartu su vaikais ir auklėtojomis salėje vakarodami sudėjo simbolinį Advento vainiką. Gruodžio dešimtą dieną darželis pakvipo cinamono ir vanilės kvapais. Čia buvo kepami kalėdiniai meduoliai. Tešlą minkė, kočiojo nuo pat mažiausio darželio vaiko iki atėjusių talkon tėčių. Meduoliai iškepė ne tik skanūs, bet ir labai gražūs. Vakare kiekvienas vaikas, nešinas pintinėle meduolių, skubėjo namo dalintis jais ir, aišku, įspūdžiais. Vaikučių namiškius, kurie negalėjo ateiti pinti Advento vainiko ar kepti meduolių, prašėme dalyvauti iš pasirinktų medžiagų sukurtų snaigių parodėlėje. Nors už lango pavasarinis oras, grupės pasipuošė gražiausiomis snaigėmis. Tėvelių išmonei ribų nėra.
Darbų netrūko ir vėliau: dabinome eglutes grupėse, pasipuošėme ir visą darželį, išmokome eilėraštukų, dainelių ir šokių, tad labai nekantriai laukėme susitikimo su Kalėdų seneliu. Lauktą dieną į darželio kiemą atriedėjo didelis autobusas. Važiavome į Panevėžio teatrą „Menas,“ žiūrėjome spektaklį „Kartą pašto dėžutėje,“  susitikome ir su Kalėdų seneliu.
Dar ilgai gėrėsimės tėvelių ir vaikučių kurtomis snaigėmis, maloniomis bendravimo akimirkomis ir lauksime kitų švenčių.

Vyresnioji auklėtoja Ina Visickienė