Advento rytmetis

Šių metų lapkričio 29 dieną visų grupių vaikai sugužėjo į salę. Sulaukėme ir svečių iš Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos. Kartu su mokytoja Aušrine, nešini pintinėle vaisių, atskubėjo ketvirtos klasės mokiniai.

Visi kartu palydėjom rudenėlį ir su džiaugsmu pasiryžome laukti žiemos ir artėjančių Kalėdų. Aiškinomės, kaip šis laukimo laikotarpis vadinamas, ir ką turėtume tuo metu veikti, kaip elgtis, ką padaryti. Pažadėję būti geresni, atlaidesni ir atidesni vienas kitam, klausyti tėvelių ir mokytojų, pasirūpinti paukšteliais žiemą, visi kartu draugiškai sudėliojome Advento vainiką, kurio viduryje buvo uždegta pirmoji iš keturių Advento žvakių. Vėliau į kiekvieno širdelę buvo tiesiami keliai, uždegti žiburėliai. Gražiai į didelį ratą – amžinybės simbolį – sugulė visada žalių eglučių šakelės, kankorėžiai, vaisingumo ir sveikatos simbolis – obuoliai.

Vaikai padainavo dainelių apie iškeliaujantį rudenėlį, apie besibeldžiančias Kalėdas ir apie tai, kas atlydės Kalėdų Senelį. Po renginio vaišinomės arbata, o mokinukai turėjo galimybę aplankyti darželio grupes.

Vyresniosios mokytojos Ina Visickienė ir Ulijana Vingilienė