Naujienos

Akcija „Būk matomas“

Posted

Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos 1–4 klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Būk matomas“.
Tamsiu paros metu šalikelėse einantys pėstieji būna beveik nematomi ir tampa skaudžių įvykių priežastimi. Nors kelių eismo taisyklėse nurodoma tamsiu paros metu turėti atšvaitą arba žibintą, Lietuvoje atšvaitų išdalinta dvigubai daugiau negu yra gyventojų, tačiau kartais pėstieji jų neturi. Akcijos „Būk matomas“ tikslas – aprūpinti žmones atšvaitais. Jie pritvirtinami termo būdu ant viršutinių drabužių taip, kad jų neįmanoma nulupti, sugadinti ar pamesti. Mokiniai noriai rinkosi jiems patinkančius atvaizdus, kurie specialiu aparatu buvo tvirtai prilipdyti ant viršutinių drabužių: rankovių, nugaros, kapišonų.
„Aukite saugūs ir atsakingi eismo dalyviai“ – atsisveikindami vaikams linkėjo akcijos organizatoriai.

Direktorė Jurgita Zalatorienė