Naujienos

Aktyviausi mokiniai žiemą pradeda kino teatre

Gruodžio 1 d. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokiniai, aktyviai dalyvavę Lietuvos Respublikos Prezidentūros organizuotame Nacionalinio judumo iššūkyje, akcijų „Spalvų savaitė“ ir „Diena be kuprinių“ nugalėtojai, dieną praleido Apollo kino teatre.
Įsitaisę patogiuose kino teatro krėsluose mokiniai žiūrėjo kino studijos „Disney“ veiksmo kupiną animacijos filmą „Keistas pasaulis“. Įsijautę leidosi į kelią kartu su legendine tyrinėtojų šeima Kleidais, kurie iškilus didžiulei grėsmei pasauliui, privalėjo vykti į ekspediciją po neatrastą, klastingą kraštą. Keliaudami filmo herojai susitiko išdykusį „tekšių“, trikojį šunį ir aibę plėšrių būtybių. Kupinoje iššūkių ir pavojų dar neištyrinėtoje teritorijoje trys Kleidų šeimos kartos susivienijo, kad atrastų kelią namo.
Apžiūrėję besipuošiančią miesto aikštę, pasidžiaugę kalėdine eglute, vaikai suko link namų su mintimi, jog tik susitelkę ir dirbdami kartu – mes esame stiprūs!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė