Naujienos

Atostogos – veiksmas ir linksmybės!

Posted

Gyventojų bendruomenė „Upytės žemė“ dalyvauja jaunimo užimtumo skatinimo projekte „Sveikame kūne – sveika siela“, kurį finansuoja Panevėžio rajono savivaldybė. Birželio 26 dieną Upytės jaunimas dalyvavo vienos dienos stovykloje Trakuose.

Iš pat ryto pasiekę Trakus, išvykos dalyviai turėjo irklenčių treniruotę – mokėsi taisyklingai stovėti ant irklentės, bandė irtis. Tai naujas, populiarėjantis vandens sportų mišinys. Jis turi viską, ką gali pasiūlyti buriavimas burlentėmis, kelionės baidarėmis ir banglentėmis. Jaunimas šį sportą mėgsta, nes juos vilioja viskas, kas nauja ir dar nepažinta. Plaukiodami Galvės ežeru, jaunieji irklentininkai grožėjosi Trakų pilimi, bandė „pagauti bangą“, pasipriešinti vėjui.

Penkių kilometrų pėsčiųjų žygis iki Akmenos ežero, žvalgantis po apylinkes, neprailgo. Pakrantė, pritaikyta aktyviam poilsiui, puikiai tiko judriai kompanijai. Merginos ir vaikinai išbandė jėgas paplūdimio tinklinio aikštelėje. Turbūt ne vienas jaunuolis svajojo praleisti laiką gerų emocijų ir puikios nuotaikos oazėje „Water inn Trakai“ arba panašioje į ją. Tai pripučiamų takelių ir kliūčių parkas ant vandens. Upytės jaunimui, ištroškusiam veiksmo ir linksmybių, tai tapo realia galimybe: visi šokinėjo, bėgiojo, lipo batutų sienelėmis…

Prasmingai ir įdomiai praleistas laisvalaikis draugų būryje sustiprino socialinius įgūdžius ir norą aktyviai leisti laisvalaikį gamtoje.

 

Mokytoja Kristina Čiplienė