Naujienos

Atsisveikinimas su vasara

Posted

Rugpjūčio 25 dieną į Upytės Antano Belazaro pagrindinę mokyklą rinkosi jaunimas. Susidraugavę lietuvių liaudies šokių repeticijose, šokėjai nutarė surengti vasaros palydų šventę.
Smagu, kad vaikai patys parengė skelbimus, nešiojo kvietimus, pilstė „Coca Colą“, spragino kukurūzus – ruošėsi naktiniam filmui po atviru dangumi. Orientavimosi varžybos „Pažink Upytę“, virvės traukimas ir mokytojos Rasos pasveikinimas su gimimo diena – veiklos, kuriose nuobodžiauti nebuvo kada. Spragintus kukurūzus ir „Coca-Colą“ vaikai pardavė, o surinktus pinigus skyrė tinklinio ir futbolo vartų tinklams įsigyti. Po filmo vaikai išėjo į naktinį žygį – užrištomis akimis, patikimo vedlio vedami, vaikščiojo po Upytę, kol surado mokyklos duris. Susėdę ant laiptų, stebėjo giedrą rugpjūčio dangų, dainavo dainas, o užtraukus „Ant kalno karklai“ visi sustojo vienas prieš kitą ir šoko populiarų, visoje Lietuvoje paplitusį šokį. Kitą dieną buvo pakabintas tinklas ir surengtos tinklinio varžybos.
Bendra veikla – raktas į tarpusavio ryšių stiprinimą ir juo šį kartą tapo šokis, suartinęs jaunimą, suteikęs bendrystės jausmą ir uždegęs norą vėl susitikti…

Direktorė Jurgita Zalatorienė