Naujienos

Baletas – šokio kalba, kurią supranta visi pasaulio piliečiai

Sekmadienio popietę, Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje besimokantys vaikai, atvykę iš Ukrainos, lydimi tėvelių, rinkosi į Panevėžio bendruomenių rūmus, kur buvo pristatomas Charkivo nacionalinio akademinio operos ir baleto teatro spektaklis visai šeimai „Snieguolė ir septyni nykštukai“.
Mokiniai stebėjo geraširdės Snieguolės, piktosios, vien savimi besigrožinčios pamotės ir miško tankmėje įsikūrusių septynių nykštukų išgyvenimus. Vaikai jaudinosi nežinodami, kaip seksis sugyventi pamotės iš namų išvarytai ir nykštukų priglaustai Snieguolei. Ir kaip ją tokioje atokioje trobelėje sugebės atrasti ir išgelbėti gražuolis Princas.
Puikiai brolių Grimų pasakos siužetą perteikiančiai lenkų kompozitoriaus Bogdano Pawlowskio muzikai, spalvingiems kostiumams ir išraiškingai Ukrainos artistų vaidybai neliko abejingi net patys mažiausi žiūrovai. Pasibaigus spektakliui netilo žiūrovų aplodismentai, o būrys vaikų lipo į sceną ir dovanojo ryškiaspalvius gėlių žiedus labiausiai patikusiems aktoriams.
Dėkojame Rotary klubui už padovanotus bilietus ir suteiktą galimybę ukrainiečių vaikams dalyvauti nuostabiame Charkivo nacionalinio akademinio operos ir baleto teatro spektaklyje „Snieguolė ir septyni nykštukai“.