Naujienos

Bėkime į vasarą drauge

Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla vykdė Panevėžio rajono savivaldybės finansuotą vaikų vasaros užimtumo ir poilsio programos projektą „Bėkime į vasarą drauge“, kuris skatino vaikus turiningai ir prasmingai leisti laiką.
Pirmoji stovyklos diena buvo skirta stovyklos atidarymui, taisyklių, logotipo kūrimui, vyko stalo ir aktyvūs žaidimai. Antrą dieną stovyklautojai Upytės tradicinių amatų centre susipažino su molio rūšimis, degtų, glazūruotų gaminių savybėmis, lipdė gyvūnėlius. Trečiąją dieną vaikai išvyko į Krekenavos regioninį parką, dalyvavo edukacinėje programoje „Pojūčiai gamtoje“. Užsiėmimai vyko dvylikoje stotelių, kuriose teko atlikti skirtingas užduotis: išbandyti vėjo stiprumą sūpuoklėse, sukurti savo muzikinę melodiją, pajusti skirtingų žemės paviršių poveikį, medžio energiją medinėje lovoje, paklausyti gamtos garsų klausykloje, išmėginti natūralų masažą, atsipūsti poilsiavietėje ir pasigrožėti Nevėžio slėnio peizažu. Ketvirtoji stovyklos diena buvo skirta skaitymo įgūdžiams ir kūrybiškumui ugdyti. Vaikai lankėsi Upytės bibliotekoje, skaitė pasakas, inscenizavo, iliustravo ir surengė piešinių parodą prie Upytės seniūnijos pastato. Stovyklos užbaigimo dieną stovyklautojai muzikavo, sportavo ir šoko ritminius šokius.
Aptarę stovyklos veiklas, dar kartą prisiminę saugių atostogų taisykles, palinkėjome vieni kitiems smagios vasaros ir atsisveikinome iki rugsėjo, kada vėl grįšime į mokyklą ir leisimės į kelionę po mokslo ir žinių pasaulį.

Mokytoja Rasa Sikarskienė