Naujienos

Bendruomeniškumo ugdymas orientaciniame žygyje

Balandžio mėnesio pabaigoje mokykloje svečiavosi ukrainietė Tetiana Patokova, kuri šiuo metu gyvena Panevėžio mieste ir dirba organizacijoje „Lietuvos Junior Achievement“. Ši organizacija savo vykdomomis veiklomis siekia didinti jaunimo aktyvumą, skatinti tvarios ekonomikos augimą bei veiklios ir pilietiškos visuomenės kūrimą Europoje. Viešnia pakvietė mokinius dalyvauti orientaciniame žygyje Panevėžio mieste. Vienintelė sąlyga buvo tokia, kad žygyje privalo dalyvauti po lygiai ukrainiečių ir lietuvių mokinių.
Gegužės 2 d. būrys Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokinių dalyvavo orientaciniame žygyje po Panevėžio miestą. Vaikai, pasiskirstę į grupes, atliko jiems skirtas užduotis, surado pažymėtus objektus, juos nufotografavo. Žygio veiklas vaikai su organizatoriais aptarė susitikime Viešojoje Gabrielės Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje.
Projekto metu buvo siekiama didinti bendruomeniškumo jausmą, sustiprinti integraciją tarp jaunų žmonių, užtikrinti galimybę ne tik mokytis, tačiau ir atrasti būdų, kaip lengviau susipažinti, susidraugauti, pažinti miestą, kuriame gyvename.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė