Naujienos

Būkime saugūs kelyje

Būkime saugus kelyje

Gyventojų bendruomenė „Upytės žemė“ dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos organizuotame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2016“ ir stengiasi vykdyti švietėjišką saugaus eismo veiklą.
Bendruomenės komanda Panevėžio miesto gimtadienio šventėje plaukė Drakonų valtimis, kuriose vienas žmogus vairavo, vienas mušė būgną, o dar 20 darniai irklavo. Apsidžiaugėme, kad prie margos vaikų, jaunuolių, moterų ir vyrų komandos prisijungė Karaliaus Mindaugo husarų bataliono kariai. Irklavome iš visų jėgų ir džiūgavome išgirdę gerą distancijos įveikimo laiką. Po varžybų kareiviams padėkojome už draugystę ir padovanojome šviesą atspindinčias priemones, linkėdami būti saugiems ne tik vandenyje, bet ir kelyje. Apdalintieji atšvaitinėmis priemonėmis komandos nariai, varžybų organizatoriai ir šventės dalyviai dėkojo ir žadėjo laikytis saugaus eismo taisyklių, saugoti save ir kitus kelyje.
Prasidėjus naujiems mokslo metams mokytojai, klasių vadovai primena mokiniams saugaus eismo taisykles, tikrina, ar tikrai mokiniai turi atšvaitus. Smagu, kad prie mokyklos atsirado automobilių greitį mažinantis kalnelis. „Mokslo metų pradžia saugi visiems“ – rugsėjo mėnesio akcija, kuria norime atkreipti dėmesį į saugaus eismo problemas ir mokytis atsakingo elgesio keliuose.

Direktorė Jurgita Zalatorienė