Sėkmingas lietuvių kalbos ir literatūros konkursas
Respublikiniame edukaciniame lietuvių kalbos ir literatūros konkurse „Olimpis 2016-Rudens sesija“ dalyvavęs 10 klasės mokinys Lukas Baltramiejūnas apdovanotas III laipsnio diplomu. Sveikiname ir džiaugiamės sėkme! Direktorė Jurgita Zalatorienė












