Naujienos

Dar kartą apgintas čempionų vardas

Posted

Spalio 24 dieną Berčiūnuose vyko 2018–2019 mokslo metų Panevėžio rajono pagrindinių mokyklų ir progimnazijos žaidynių berniukų komandų kvadrato finalinės varžybos.
Upytės Antano Belazaro pagrindinei mokyklai atstovavo 6 klasės mokiniai Justas Baltramiejūnas, Danas Fedaravičius, Arnas Jakaitis, Paulius Kurbanovas, Skirmantas Šiaudkulis ir 5 klasės mokiniai

Butkevičius, Nedas Kriščiukaitis. Pirmajame pogrupyje rezultatu 2:0 nugalėję Berčiūnų ir Karsakiškio pagrindinių mokyklų mokinius finale upytiečiai susitiko su Paliūniškio pagrindinės mokyklos mokiniais. Abi finale kovojusios komandos buvo lygiavertės, todėl nugalėtojas paaiškėjo tik trečiajame kėlinyje. Rezultatu 2:1 pergalę iškovojo Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokiniai treniruojami kūno kultūros mokytojos metodininkės Kristinos Čiplienės. Po rungtynių paklausus vaikų, kas lėmė, kad jie iškovojo pergalę, visi vieningai atsakė, kad laimėti padėjo mokytojos patarimai, nuolatinės treniruotės, susikaupimas ir svarbiausia komandinis darbas.

Pavargę, bet labai laimingi vaikai grįžo į mokyklą, kur jų laukė draugai, šypsenos ir visų sveikinimai dar kartą apgynus čempionų vardą.

Odeta Baltramiejūnienė