Naujienos

Dėkojame už dovanas

Kiekvienam pasaulio žmogui tikrai yra parašyta jam skirta knyga. Džiugu, kad mokyklos biblioteka 2021 metais jau sulaukė dovanų – knygų.

Vaikai džiaugiasi naujomis, jų amžiaus tarpsniui aktualiomis knygomis. Ačiū mokyklos direktoriaus pavaduotojai ugdymui Odetai Baltramiejūnienei, kuri padovanojo akcijoje „Metų knygos rinkimai“ laimėjusias knygas vaikams ir paaugliams: S.Paltanavičiaus „Sniego žmogelių žiema“ ir I. Zarambaitės „Juodavandeniai“.

Džiaugiamės VšĮ „Jūsų Panevėžys“ dovanota laikraščio „Tėvynė“ metų prenumerata. Šiame laikraštyje skelbiama mokykloms svarbi informacija, aprašomas rajono kultūrinis ir socialinis gyvenimas, viešinami bendruomenių nuveikti darbai.

Nuoširdžiai dėkojame UAB „Patogu pirkti“ (www.patogupirkti.lt) už dovanotas  lietuvių ir užsienio šalių autorių knygas. Džiugu, kad internetinis knygynas supranta mokyklų bibliotekų norus, padeda įsigyti naujų knygų ir dalinasi skaitymo malonumu.

Mokyklos biblioteka visada laukia rėmėjų, dovanojančių knygas. Tikimės, kad kiekvienas mokyklos bendruomenės narys susiras sau tinkamą ir įdomią knygą, kuri padės augti ir tobulėti.

Bibliotekos vedėja Dalia Greviškienė