Naujienos

Diena be kuprinių!

Mokinių tarybos iniciatyva lapkričio 18 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje vyko akcija „Diena be kuprinių“. Mokyklos bendruomenės nariai turėjo puikią galimybę pademonstruoti savo kūrybiškumą ir knygas, sąsiuvinius bei kitus mokyklai reikalingus daiktus atsinešti išradingai.
Senas lagaminas, mamos rankinukas, močiutės krepšys, kibirai, dėžės, puodai, motociklininkų šalmai ir net minkšti pliušiniai žaislai tapo mokinių „kuprinėmis“, kėlusiomis šypsenas ir gerą nuotaiką aplinkiniams! Akcijos dalyvių paklausus, ar jiems būtų patogu kasdien taip nešiotis mokyklinius daiktus didžioji dalis vaikų atsakė, kad tikrai ne.
„Diena be kuprinių“ paįvairino mokyklos gyvenimą ir išlaisvino mokinių kūrybiškumą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė