Naujienos

Draugų diena Upytėje

Posted

Lapkričio 28 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje vyko Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projekto „Mano pasirinkimas – sveika gyvensena“ baigiamasis renginys, skirtas tarptautinei nerūkymo dienai.

Numatytą dieną nekantriai laukėme atvykstančių svečių iš Pakruojo rajono Balsių, Panevėžio rajono Žibartonių ir Paliūniškio pagrindinių mokyklų. Iš anksto buvome sutarę, kad pirmąją susitikimo dalį aktyviai judėsime sporto salėje. 5–6 klasių mokinukai bendravo kvadrato, 7–10 klasių tinklinio bei krepšinio triatlono kalba.

Linksmai nuteikė trenerės Audros Petronaitytės organizuoti Pound ir Zumbos užsiėmimai,  po kurių prasidėjo talentų šou. Žavėjomės Balsių pagrindinės mokyklos vaikinų demonstruojamais kovų menais, stebino mokyklų šokėjai, inscenizacija tabako vartojimo prevencijos tema. Žiuri komisija skelbdama rezultatus pranešė, kad nugalėjo draugystė, tad saldūs prizai įteikti visiems.

Pasibaigus talentų konkursui, laukė skani vakarienė, o po jos – diskoteka su didžėjumi Tadu Smetoniu. Mokytojai po diskusijos apie šių dienų švietimo aktualijas vieni liko budėti diskotekoje, kiti susipažino su Upytės tradicinių amatų centru ir nusivijo „Draugystės apyrankę“.

Vėlų vakarą mokiniai išsiskirdami džiaugėsi turiningai praleidę laiką, susiradę naujų draugų ir tikėdamiesi, kad tokių susitikimų bus daugiau.

 

Mokytojos Kristina Čiplienė ir Vida Ramoškienė