Draugų diena

Balsiai

Balandžio 27 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo Balsiuose (Pakruojo r.) vykusioje „Draugų dienoje“.

Į tradicinį renginį Balsių pagrindinėje mokykloje atvyko ne tik Pašvitinio (Pakruojo r.), Upytės Antano Belazaro, Žibartonių (Panevėžio r.), Kriukų (Joniškio r.) pagrindinių mokyklų, bet Vecsaulės ir Ozolainės (Latvija) pagrindinių mokyklų atstovai.

Mokiniai išbandė jėgas orientaciniame žaidime „Pažink Balsius“, kuriame turėjo atlikti įvairias užduotis. Įveikę sunkumus, dainavo ir šoko smagiame koncerte. Mūsų mokyklos šokėjos po pasirodymo sulaukė gausių aplodismentų, mokyklai padovanojome mokytojos Rūtos Grybienės nutapytą paveikslą. Daugelio laukiama buvo paskutinė renginio dalis – vakaro diskoteka, o kurie nenorėjo šokti, žaidė futbolą, krepšinį lauko aikštelėse, bendravo su naujaisiais draugais.

Nors grįžome vėlai vakare kiek pavargę, bet buvome pilni įspūdžių ir gerų emocijų. Lauksime naujų susitikimų, gal jau Upytėje.

9 klasės mokinė Ieva Zalatorytė