Draugystės takeliu

Balandžio 20 dieną į Upytės Antano Belazaro pagrindinę mokyklą atvyko labai laukti Pažagienių mokyklos-darželio trečios klasės mokiniai su savo mokytoja Vaida. Pasitikę svečius ir susipažinę, patraukėme į sporto salę žaisti kvadrato. Mūsų mokyklos antrokų ir trečiokų jungtinė ir svečių trečios klasės komandos stengėsi išmušti kuo daugiau varžovų. Vaikai žaidė aktyviai, buvo linksmi ir draugiški.

Po rungtynių visi patraukėme į Čičinsko kalną. Apžiūrėję ir pasiklausę pasakojimo apie šią vietą žaidėme judrius, loginio mąstymo reikalaujančius žaidimus.

Sugrįžę į mokyklą pasukome tiesiai į valgyklą, kur laukė šiltos bandelės ir karšta arbata. Pasivaišinę aptarėme kartu praleistą dieną ir apsikeitėme dovanėlėmis.

Labai džiaugėmės, kad susiradome daug gerų draugų ir nutarėme vėl greitai susitikti.

Mokytoja Aušrinė Garuckienė