Naujienos

Dviratininkų pergalė

Posted
dviratininku pergale

Rugsėjo 15 dieną vyko Panevėžio dviračių kroso varžybos. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos dviračių sporto būrelio nariai dalyvavo varžybose, kurios jau treti metai sukviečia aktyviai sportuojančius dviratininkus ir dviračių sporto mėgėjus išbandyti savo jėgas.

Puikiai organizuotose varžybose įvairaus pajėgumo ir amžiaus varžybų dalyviams buvo parinktos skirtingo ilgio trasos, dviratininkai prisitvirtino specialius daviklius, kad būtų galima tiksliai nustatyti individualų trasos įveikimo laiką. 7 klasės mokinės Kamilė Urbonavičiūtė ir Kristina Rubštavičiūtė, 8 klasės mokiniai Agnius Fedaravičius, Deimantė Šiaudkulytė, Dovilė Sokaitė ir Edvinas Smailys mynė pedalus ir asfaltuota danga, ir pamiškės keliu. Sirgaliai, kurie atvyko palaikyti savo mokyklos komandos, labai apsidžiaugė pamatę vieną iš pirmųjų finišuojančią Deimantę Šiaudkulytę. Kaip ir tikėtasi, ji buvo greičiausia ir užėmė pirmąją vietą savo amžiaus grupėje.

Sveikiname ir linkime daug pergalių šiais mokslo metais.

Direktorė Jurgita Zalatorienė