Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos pirmos klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Vaikai gamtoje“.
Įdomų ir prasmingą užsiėmimą vedė medžiotojai, kurie vaikams pasakojo apie miško gyventojus, jų gyvenimo būdą, atsakė į mokinių klausimus, kartu minė mįsles ir dalijosi įdomiais pasakojimais iš gamtos. Edukacijos metu vaikai susipažino su miško gyvūnais, klausėsi jų balsų, apžiūrėjo ragus, kailius bei kitus eksponatus.
Mokiniai ne tik praplėtė savo žinias apie gyvūnus ir gamtą, bet ir mokėsi saugoti bei gerbti mus supančią aplinką. Vaikai džiaugėsi turininga veikla ir galimybe mokytis kitaip – per patirtį ir pažinimą.
Pradinių klasių mokytoja Miglė Ramonienė



