Naujienos

Edukacinė programa ,,Sveiko maisto ABC“

Spalio 24 d. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai dalyvavo  Panevėžio rajono visuomenės sveikatos biuro finansuojamo projekto ,,Į sveikatos šalį“ edukacinėje programoje  ,,Sveiko maisto ABC“.

  Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Irena Šlenderienė ir lektorė Eglė Rakauskienė nuo pat užsiėmimo pradžios visus įtraukė į kūrybinių užduočių kupiną veiklą.Vaikai išgirdo daug įdomios ir naudingos informacijos apie sveikatai palankią mitybą, sužinojo, kodėl sveikas maistas yra svarbus ir naudingas, analizavo Sveiko maisto piramidę. ,,Apsiginklavę“ apsauginiais akiniais, vienkartinėmis pirštinėmis mažieji mokslininkai piešė maistiniais dažais, pienu, eksperimentavo su sausu ledu,  dalyvavo protmūšyje apie sveiką maistą su Kake Make.

  Įstaigos vykdoma projektinė veikla sudaro galimybes vaikams informaciją apie sveiką gyvenseną pateikti patraukliai ir įdomiai. Patyriminis ugdymas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams palieka neišdildomus įspūdžius, skatina tėvus įsitraukti ir domėtis sveiką gyvenseną populiarinančiomis veiklomis bei principais  ir tai taikyti savo šeimose.

Panevėžio kolegijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo III kurso studentė, atliekanti pedagoginę praktiką Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriuje, Laura Tamošiūnaitė