Naujienos

Gamta – visų namai

Gegužės 23 dieną būrelio „Gamta – visų namai“ nariai aplankė Čičinsko kalną.
Eidami grožėjomės žaliuojančiais medžiais, žydinčiomis gėlėmis, geltonuojančiu rapsų lauku. Užkopę į piliakalnį, pasivaikščiojome tvarkingais takais, pasižiūrėjome į daubą, kur, anot legendos, prasmego Čičinsko dvaras, pasiklausėme paukščių balsų, grožėjomės Upytės apylinkėmis. Jogilė ir Nedas priminė Čičinsko kalno istoriją. Pabandę atpažinti augančius medžius, žoles ir gėles, kai kurie vaikai net paragavo pienių žiedų. Pabėgioję, pažaidę, kritome į vešlią žolę ir mąstėme apie kažkada čia vykusį gyvenimą ir svajojome apie savo ateitį. Grįždami į mokyklą pastebėjome gandrą, kuris, suplasnojęs savo dideliais sparnais, nusinešė mūsų dienos nuovargį.
Grįždami kabėjome, kad medžiui ir žolei, krūmui ir gėlei, paukščiui ir vabalui, ir, žinoma, žmogui – visiems turi užtekti vietos šioje Žemėje.

Būrelio „Gamta – visų namai“ vadovė Aušrinė Garuckienė