Naujienos

Gėlėmis ir draugyste apipintas vaikų susitikimas

Birželio 7 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos antros ir ketvirtos klasių mokiniai vyko į susitikimą su Pažagienių mokyklos-darželio mokiniais.
Pasitikę svečius vaikai aprodė savo mokyklą, džiaugėsi naujai įrengta sale, kurioje klausėmės muzikos būrelio vaikų koncerto. Sugrįžus į klasę mokytoja Vaida pranešė, kad šios dienos veiklos bus susijusios su gėlėmis. Prisistatant vaikai turėjo pasakyti ką jie mėgsta veikti laisvalaikiu. Vėliau, susiskirstę į grupes, žaidė žaidimus, iš įvairių figūrų kūrė kompozicijas, vaišinosi bandelėmis ir sultimis. Sporto aikštyne piešė gėles, stengėsi kuo greičiau sukeisti vietomis vazose esančias gėlytes. Smagu buvo žaisti žaidimus „Neįkrisk į vandenį“, „Pasodink ir išrauk gėlę“. Sugrįžę į klasę, mokiniai iš vilnos vėlė viduriukus gėlytėms.
Iš susitikimo mokiniai grįžo laimingi ir kupini emocijų, kurias išreiškė šiais žodžiais“ „Man labiausiai patiko velti burbuliukus“, sakė Justina, Danielius, Ievheniya ir Mykola. Vakariui patiko rungtyniauti estafetėse, Augustei ir Timofey patiko piešti. Tautvydas ir Yaroslav džiaugėsi susiradę naujų draugų. Anna kalbėjo, jog išvyka jai labai patiko, o labiausiai – gauti dovanų. Rūta dėkojo Pažagienių mokyklos-darželio vaikams ir mokytojams už tai, kad pakvietė pas save į svečius.

Mokytoja Aušrinė Garuckienė