Naujienos

Gera daryti gera

Posted

Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokiniai turi gražią tradiciją prieš šventas Kalėdas aplankyti Upytėje gyvenančius senelius.

Dėl šios priežasties prieš kelias dienas šeštokai kibo į darbą: atsiraitę rankoves, pasipuošę baltomis it sniegas prijuostėmis ir virėjų kepuraitėmis, minkė mielinę tešlą, ją kildino, kočiojo, gamino ir kepė kūčiukus. Rašė sveikinimo atvirukus su linkėjimais, pakavo dovanų maišelius. Nepabūgę snieguotos dienos leidosi į kelią, lankė senelius, linkėjo jaukių ir šiltų šventų Kalėdų, Dievo palaimos, stiprybės, sveikatos.

Mokiniai džiaugėsi nustebinę ir suteikę laimės aplankytiems seneliams, o geriau įsiklausę girdėjo, kaip mažais žingsneliais, per baltą girgždantį sniegą ateina laimė ir gerumas į kiekvieno mūsų širdis.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė