Naujienos

Geri darbai Žemei

Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla jau dešimt metų dalyvauja Gamtosauginių mokyklų programoje, kuri orientuota į praktinę gamtosauginę veiklą, skatina mokyklų bendruomenių aktyvumą, ugdo mokinių kūrybiškumą.

Šį pavasarį mokiniai dalyvavo akcijoje „Surinksiu makulatūrą – išsaugosiu medį“ – pakartotiniam perdirbimui išvežta 1,5 t makulatūros. Aktyviausi gamtosaugininkai įsijungė į neveikiančios elektronikos ir buitinės technikos prietaisų rinkimo vajų – surinkta 209 kg šių atliekų. Mokiniai kūrė eilėraščius gamtos tema, piešė bundančią Žemę. Viena iš Gamtosauginės programos  sričių – sveika gyvensena. Vyresnieji diskutavo, žiūrėjo prevencinius filmus apie rūkymo žalą, dalyvavo plakatų kūrimo konkurse „Rūkymas žudo“. Pagražėjus orams, mokiniai švarino aplinką – rinko šiukšles ne tik mokykloje, bet ir Čičinsko kalne, prie tvenkinio, pakelėje iki Linų muziejaus.

Dalyvaudami Gamtosauginių mokyklų programoje įsijungiame ne tik į visuotines švarinimo akcijas, palaikome aplinkosaugines iniciatyvas, bet svarbiausia – auginame žinias ir supratimą, kad reikia elgtis atsakingai ir gyventi santarvėje su gamta.

Direktorė Jurgita Zalatorienė

?????????? ?????????? ?????????? Talka 004-1 Talka 006-1 ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ?????????? ??????????