Naujienos

Gerumas nieko nekainuoja

Sausio 11 dieną švenčiama Tarptautinė žodžio „ačiū“ diena, kuri atsirado Jungtinių Tautų Organizacijos iniciatyva siekiant atkreipti žmonių dėmesį į tai, kokią magišką galią turi padėkos žodžiai.

„Ačiū“ – tai mandagiausias žodis bet kokia pasaulio kalba, todėl šiais metais Mokinių taryba organizuodama „ačiū“ dienos veiklas pakvietė ne tik padėkoti draugams, tėvams, mokytojams užrašant padėkos žodžius ant „bitės medaus korio“, bet ir dalyvauti konkurse, kuriame reikia atspėti kokia kalba dėkojama.

Konkurse geriausiai sekėsi Laisvei ir Anretai Liaugminaitėms, Kamilei Urbonavičiūtei ir Kamilei Kondrotavičiūtei. Visi kiti džiaugėsi pamatę savo vardą ant geltono koriuko „ačiū“ dienos sienoje.

Tą dieną mokyklos bendruomenės nariai dėkojo vieni kitiems už geranoriškumą, draugystę, nuolatinę globą, nuoširdumą, rūpestį, patarimus, žinias, pamokymus, supratimą, padrąsinimą, tikėjimą, pagalbą, paramą, bendrystę, šypsenas, apsikabinimus ir už dar daugybę dalykų… Visi supratome – juk gerumas nieko nekainuoja…

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė