Naujienos

Gimtosios kalbos savaitė

Vasario 21-25 d. 5-10 klasių mokiniai dalyvavo  jau tradiciniais tapusiuose Gimtosios kalbos savaitės renginiuose. Tiesa, šiemet jie vyko kitaip, bet tai nesumažino noro aktyviai dalyvauti įvairiose veiklose.

Mokiniai buvo kviečiami pademonstruoti ne tik savo žinias, bet ir kūrybiškumą, gebėjimą naudotis informacinėmis technologijomis. Bene sunkiausiai sekėsi rašyti žodžių diktantą ir dailyraštį, o fotokonkurso „Pažink kalbos dalis“ ir komiksų konkurso „Taisyk žodžiui kelią“ rezultatai daug geresni. Žinoma, tradiciškai kūrėme eilėraščius tema „Gimtoji kalba man brangiausia“. Kiekviena veikla buvo vertinama iki dviejų balų, džiugu, kad visus 10 balų gavo septintokai Matas Butkevičius ir Renata Pipinytė, aštuntos klasės mokinys Justas Baltramiejūnas ir dešimtos klasės mokinė Laisvė Liaugminaitė.

  Didžiausia dovana žmogui yra kalba. ir tik savo gerais darbais mes galime parodyti, kaip ją gerbiame ir mylime. Dėkoju visiems aktyviai dalyvavusiems Gimtosios kalbos savaitės renginiuose. 

                                                                           Mokytoja Vida Ramoškienė