Įdomi patirtis

Mūsų mokyklos 3 klasės Gabija D. Ir Gabija K. mokinės dalyvavo II tarptautinėje mokinių ir mokytojų konferencijoje „Eko žiniomis grįsto verslumo ugdymo iššūkiai ir galimybės“, kurią organizavo Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija. Konferencijos metu mergaitės pristatė savo parengtą pranešimą „Žalioji palangė: mūsų EKO verslumo laboratorija “, dalijosi idėjomis apie tvarumą, kūrybiškumą ir atsakingą požiūrį į aplinką.
Po konferencijos dalyvių laukė smagi praktinė veikla – edukacinė išvyka VšĮ Aukštaitijos siaurasis geležinkelis siauruku. Raguvėlės stotelėje vyko įvairūs žaidimai, estafetės ir kūrybinės veiklos. Mokinėms kelionė siauruku buvo pirmoji, todėl ji paliko daug džiugių emocijų, įspūdžių ir gražių prisiminimų.

Mokytoja Jūratė Tulauskienė