Naujienos

Informacinių technologijų konkursas „Žirniukas“

Kiekvienais metais sausio mėnesį vykstantis Panevėžio rajono mokinių informacinių technologijų konkursas „Žirniukas“ pritraukia nemažai 5–6 klasių mokinių. Konkurso tikslas – skatinti domėtis ne tik informacinėmis technologijomis, jų istorija, raida, pritaikymu, sandara ir su jomis susijusiais procesais, bet ir panaudoti jas įvairių kūrybinių užduočių atlikimui, ugdyti mokinių kompiuterinę kultūrą, kūrybiškumą, meninę saviraišką. Mūsų mokyklos mokiniai taip pat dalyvavo šiame konkurse. Konkursą sudarė 2 dalys: testas ir kūrybinė užduotis. Testą atliko ir praplėtė savo žinias Dominyka Kazlauskaitė, Pijus Budrys, Eligijus Debeikis, Laurynas Pupelis ir Rodion Lonskiy. Džiaugiamės ir sveikiname šeštoką Lauryną Pupelį, kuris atliekant testą surinko 21,13 taško iš 30 galimų ir užėmė I-ąją vietą savo bendraamžių grupėje. Antroje konkurso dalyje grafinėmis bei modeliavimo priemonėmis reikėjo sukurti, nupiešti robotuką. Robotukus piešė: Anna Denysenko, Mykola Denysenko, Kirilo Kozin, Andrėja Popovaitė, Margarita Šniukštaitė, Donatas Politauskas ir Arnas Storasta. Tarp prizininkų nepatekome, tačiau piešinėliai originalūs, gražūs ir verti jūsų dėmesio. Džiaugiamės darbščiais ir kūrybingais mokiniais. Linkime ir toliau tobulėti, kurti, domėtis informacinėmis technologijomis.
Mokytoja Natalija Kriaučiūnienė