Naujienos

Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“

Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ tikslas – atskleisti mokiniams informatikos mokslo grožį, patraukti mokinių dėmesį, supažindinti su pagrindinėmis informatikos ir informacinių technologijų sąvokomis, ugdyti mokinių kūrybiškumą, informacinę kultūrą, algoritminę ir loginę mąstyseną bei atrasti informatikos talentus. Kaip ir kasmet, konkurse savo jėgas išbandė ir 31 Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokinys. Konkurso metu mokiniai sprendė įvairias užduotis, kurios reikalavo iš mokinių loginio samprotavimo, algoritmavimo, problemų sprendimo, kūrybinio informacinių technologijų priemonių panaudojimo. Spręsdami įdomiai ir žaismingai pateiktas užduotis, mokiniai pasisėmė naudingos informacijos, galbūt išmoko naujų dalykų, sužinojo, kuriuos gebėjimus dar reikia tobulinti. Svarbiausia, noriai ir uoliai tobulėti. Geriausių rezultatų pasiekė šie mokiniai: 5 klasė – Justina Skukauskaitė (3 vieta savivaldybėje), 6 klasė – Amelija Vigaudė (9 vieta savivaldybėje), Pijus Budrys (9 vieta savivaldybėje), 7 klasė – Aironas Gražys (13 vieta savivaldybėje), 9 klasė – Matas Butkevičius (4 vieta savivaldybėje), 10 klasė – Enrikas Gudzikas (5 vieta savivaldybėje). Sveikiname visus dalyvavusius ir linkime toliau domėtis informacinių technologijų galimybėmis, tobulėti, augti ir tikėti savo sėkme.
Mokytoja Natalija Kriaučiūnienė