Naujienos

Integruota veikla „Mokinių kūrybos knyga „Iš širdies – širdin“

Iš širdies-širdin 2018

Birželio 12 dieną mokykloje pristatyta mokinių kūrybos knygelė „Iš širdies – širdin“. Tai atvira integruota lietuvių kalbos, dailės ir muzikos pamoka, kurioje mokomės kūrybos paslapčių, dalijamės savo patirtimi, įspūdžiais.

Pamokos pradžioje kalbėjo dailės mokytoja Rūta Grybienė. Ji pasidalijo įspūdžiais, kaip sekėsi iliustruoti knygelę. Paskui, jau tradiciškai, vaidino 7 klasės mokiniai. Pirmoji grupė parodė sukurtą vaizdelį „Vakaras lietuvio troboje“, o po kūrybos skaitymų antroji grupė parodė vaizdelį „Svečiuose pas Edviną“. Septintokai pasidžiaugė, kad šiemet pamokose mokėsi dainuoti ir labai pamilo liaudies dainas, todėl jų netrūko ir vaidinimuose, o dainuoti mokytis jiems padėjo muzikos mokytoja Aldona Jankovskaja. Taigi, ir baigiantis renginiui visi buvo pakviesti padainuoti dainą „Palinko liepa šalia kelio“.

Kai salėje suskambo bendra daina, pajutome, kokie galime būti stiprūs šalia vienas kito, kaip gera būti kartu ir džiaugtis savo nuveiktais darbais.

 

Mokytoja Vida Ramoškienė