Naujienos

Išvyka į Anykščius

Rugsėjo 24 d. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai su pedagogais, vykdydami visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projekto ,,Į sveikatos šalį“ numatytas veiklas, lankėsi Anykščių labirintų parke.

    Vaikai susikibę rankutėmis su nerimu keliavo supainiotais takais, ieškodami išėjimo  apvaliajame, didžiajame, lenktynių labirintuose. Džiaugdamiesi rudenėjančia gamta, puikiai aktyviam laisvalaikiui pritaikytomis erdvėmis, aplankėme mini zoologijos sodą, žaliųjų skulptūrų parką ir pelėdos namą. Naujų įspūdžių suteikė didžiųjų šachmatų žaidimo aikštelė ir milžino stalas. Pasistiprinę atsivežtais užkandžiais, mažieji nepailsdami džiaugsmingai krykštavo modernioje lauko sportinių įrengimų ir žaidimų aikštelėje.

    Sportinės veiklos, organizuotos netradicinėse edukacinėse erdvėse, praplečia ugdymo turinį, sudaro sąlygas tenkinti prigimtinį vaiko norą judėti, pažinti, stiprina sveikatą, formuoja sveikos gyvensenos įgūdžius, populiarina aktyvaus laisvalaikio leidimo būdus ir formas.

 Ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja Rūta Zalatorienė