Naujienos

Išvyka į biblioteką

Balandžio 14 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus priešmokyklinės ,,Pelėdžiukų‘‘ grupės ugdytiniai lankėsi Upytės miestelio bibliotekoje. Bibliotekininkė Jolanta Lisauskienė būsimuosius pirmokėlius pakvietė į vaikiškų knygelių parodėlę: demonstravo grojančias, su atverčiamais langeliais, žaisliukais knygeles, kuriose galima piešti ir mokytis rašyti. Papasakojo, kaip pasiimti knygelių į namus, kodėl jas reikia saugoti ir tausoti.

Priešmokyklinukai smalsiai klausėsi pasakojimo, apžiūrėjo gausias knygų, vaikiškų žurnaliukų lentynas ir vis nekantravo prisėsti prie bibliotekoje įrengtų kompiuterių. Bibliotekininkė priminė būsimiesiems pirmokėliams, kad reiktų saugoti savo sveikatą ir prie kompiuterio ekrano, virtualioje erdvėje nereikėtų užtrukti per ilgai.

Į darželį pasukome įgiję naujų žinių ir patirties. Grįžę kalbėjome, kad netrukus vėl būtų įdomu apsilankyti bibliotekoje ir pasinerti į nežinomą pasakų, nuotykių ir žinių pasaulį. Vaikai suprato, kaip svarbu ir smagu išmokti kuo greičiau skaityti.

Ikimokyklinio ugdymo skyriaus vyr. auklėtoja Rūta Zalatorienė

20150414_101933

20150414_102008-1