Naujienos

Išvyka į Ėriškių mišką

Posted

Penktokai, auklėtojos Aušrinės ir Kamilės mamos Gražinos padedami, surengė iškylą į Ėriškių miškelį.
Mokiniai susiskirstė į dvi ,,indėnų“ grupes: mėlynuosius ir geltonuosius.  Komandos, išsirinkusios vadus, pradėjo lenktyniauti. Pirma užduotis – sukurti laužą. Visi bėgo į mišką ieškoti sausų šakų. Kai laužas įsiliepsnojo, kiekvienas ,,indėnas“ turėjo susirasti po kankorėžį ir dalyvauti varžybose ,,Taiklioji ranka“. Rungtyje ,,Surask lobį“ mokiniai ieškojo priešininko paslėpto ,,lobio“. Po tokių rungčių, labai norėjosi užkąsti, tad visi suskubo ant savo pasidaryto „iešmo“ užmauti dešrelę ir ją apskrudinti žarijose. Mokiniai buvo labai draugiški, mainėsi dešrelėmis, o kas neturėjo jų, mielai vaišino draugą. Pavalgę penktokai bėgiojo po mišką, apžiūrėjo vietinių kaimo vaikų pastatytą būstinę.
Sotūs, truputį pavargę, sveiki ir linksmi, grįžo namo.

Mokytoja Aušrinė Garuckienė