Naujienos

Išvyka į teatrą „Menas“

Sausio 22 dieną grupė 6–9 klasių mokinių vyko į Panevėžio teatrą „Menas.“ Žiūrėjome Kristinos Gudonytės režisuotą spektaklį „Ida iš šešėlių sodo.“

Tai spektaklis apie mergaitę Idą, pamestinukę, vagilę, kuri papuolusi į tvarkingą šeimą stengiasi viską pradėti iš naujo. Ji nori visiškai pasikeisti, išlipti iš duobės, kurioje buvo atsidūrusi, nori būti geresnė, protingesnė, gabesnė, įdomesnė, nori gyventi ir mąstyti kitaip. Mergaitė labai stengiasi įtikti ir patikti. Bet ji – keistuolė, girdinti kitų mintis ir sapnuojanti baisius sapnus, tarsi gyventoja iš kitos planetos, todėl online casino nederlandsegokken jos „žemiečiams bendraamžiams“ atrodo, švelniai tariant, trenkta. Ji tikrai visiškai KITOKIA. Todėl iš jos galima pasišaipyti, kartais žiauriai pajuokauti ir nesusimąstoma, kuo gali baigtis toks laviravimas lyg ant lyno. Vienas klaidingas žingsnelis ir… Be to, tai spektaklis apie meilę, kuri trunka visą amžinybę… Pasirodo, būna ir taip.

Spektaklis paliko neišdildomą įspūdį – atmintyje liko ir juokingos, ir skaudžios akimirkos, kurios vertė visus permąstyti savo gyvenimo vertybes ir požiūrį į šalia esančius žmones.

Mokytoja Vida Ramoškienė