Naujienos

Jaunųjų matematikų pergalė

Posted

Kovo 18 dieną Geležių pagrindinėje mokykloje vyko Panevėžio rajono 5–8 klasių jaunųjų matematikų olimpiados II etapas. Jame dalyvavo 63 mokiniai iš įvairių Panevėžio rajono mokyklų. Mūsų mokyklai atstovavo trys mokiniai: 5 klasės mokinė Agnė Zalatorytė, 7 klasės mokinys Tautvydas Butkevičius ir 8 klasės mokinys Fernandas Židonis.
Tautvydui Butkevičiui sekėsi gerai, teisingai išsprendė daug sunkių uždavinių. Agnė Zalatorytė, aplenkusi penkiolika varžovų, tik vienu tašku atsilikusi nuo trečios vietos, užėmė ketvirtą vietą ir iškovojo teisę atstovauti rajonui Panevėžio krašto jaunųjų matematikų olimpiadoje Pakruojo „Žemynos“ pagrindinėje mokykloje. Geriausiai sekėsi Fernandui Židoniui, kuris, aplenkęs Dembavos progimnazijos, Miežiškių pagrindinės ir Naujamiesčio vidurinės mokyklų, Krekenavos Mykolo Antanaičio, Ramygalos, Velžio, Raguvos, Smilgių gimnazijų geriausius matematikus, atsiplėšęs nuo II vietos laimėtojo 5 taškais, užėmė pirmą vietą ir taip pat iškovojo teisę atstovauti mūsų rajonui sekančiame olimpiados etape.
Džiaugiamės ir didžiuojamės mokiniais, kurie savo pergalėmis įrodo, kad mažoje mokykloje galima pasiekti puikių ugdymosi rezultatų. Sėkmės, jaunieji matematikai!

Direktorė Jurgita Zalatorienė