Naujienos

Jaunųjų mopedų ir motociklų vairuotojų varžybos

Jaunųjų_mopedų ir motociklininkų varžybos

Gegužės 14 dieną Raguvoje vyko šalies jaunųjų mopedų ir motociklų vairuotojų varžybos, kurios yra Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ sudėtinė dalis. Konkurso tikslas – mokyti mokinius Kelių eismo taisyklių, saugaus ir atsakingo elgesio kelyje, tobulinti mopedo ir motociklo vairavimo įgūdžius.
Lukas Jurevičius, Laimonas Paukštė, Lukas Tamošiūnas ir buvęs mokinys Benas Lapinskas domisi technika ir sutiko atstovauti mokyklai. Varžybose dalyvavo 46 mokiniai iš Anykščių r. Traupio, Kupiškio r. Alizavos, Ukmergės Senamiesčio pagrindinių mokyklų, Anykščių r. Kavarsko pagrindinės mokyklos-daugiafunkcinio centro ir Raguvos gimnazijos. Dalyviai turėjo atlikti figūrinio važiavimo rungtį, dalyvauti estafetėse ir spręsti Kelių eismo taisyklių testus. Už kiekvieną gairelės ar stovo kliudymą, užgesus varikliui, išvažiavus už gairelių bent vienu ratu, neatlikus figūros arba ją praleidus, skiriami baudos taškai. Sunku buvo pralįsti pro „vartus“ – pasilenkus pravažiuoti tarp dviejų stovų, ant kurių 1,5 m aukštyje uždėtas skersinis.
Pasižiūrėję, kaip meistriškai užduotis atlieka Raguvos gimnazijos komanda, mūsų vaikinams išsisklaidė jaunatviškos ambicijos laimėti, tačiau išaugo pasiryžimas stengtis, mokytis ir tobulinti vairavimo įgūdžius.

Direktorė Jurgita Zalatorienė