Naujienos

Kalbos ugdymo rytmetis „Spalvų pasaulyje“

Vaiko pasaulis apsuptas įvairiomis spalvomis. Jis stebi jas, tyrinėja ir mažais žingsneliais žengia spalvų pažinimo takeliu. Balandžio 4 dienos rytą ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Meškučių“ grupės ugdytinius pakvietėme į kalbos ugdymo rytmetį „Spalvų pasaulyje“.
Rytmečio tikslas – įtvirtinti pagrindines spalvas, turtinti vaikų kalbą, tyrinėti spalvas supančioje aplinkoje, suteikti vaikams daug džiugių emocijų. Vaikai kartu su mokytoja Laima Lapinskiene ir logopede Danguole Vigaudiene klausėsi dainelės apie spalvas, eilėraščiuose ieškojo tam tikros spalvos daiktų, spalvino, vėrė spalvotus karolius, žaidė spalvų domino, loto žaidimus, dėliojo dėliones, atliko interaktyvias užduotis.
Vaikai patyrė daug teigiamų emocijų, o tai – sėkmės kelias į kūrybiškumą bei kalbinius gebėjimus.
Logopedė Danguolė Vigaudienė ir mokytoja Laima Lapinskienė