Naujienos

Kalbų dienos minėjimas

Rugsėjo 26 d. minima Europos kalbų diena. Kadangi ši diena buvo šeštadienį, tai mokykloje ją minėjome penktadienį, rugsėjo 25 d.
Kaip ir kasmet kiekviena klasė visą savaitę rinko medžiagą apie pasirinktą Europos šalį. Šiemet reikėjo pasidomėti apie tos šalies tautinius drabužius, nacionalinius valgius ir suvenyrus (atributiką). Penktadienį mokyklos aktų salėje susirinkę prisiminėm, kada ir kodėl švenčiama Europos kalbų diena, klasės išradingai ir įdomiai pristatė surinktą medžiagą.
Apibendrindami padarėme išvadą, kad mūsų pasirinktose šalyse žmonės rengėsi, maitinosi, gamino suvenyrus kitaip negu Lietuvoje, bet buvo labai smagu atrasti ir panašumų. Na, o kitąmet nutarėme, kad laikas pasidomėti kitų Europos šalių šokiais ir dainomis.

Mokytojos Sigita Šakienė ir Vida Ramoškienė