Naujienos

Kalėdinė pasaka „Eglė žalčių karalienė“

„Stebuklai aplanko tuos, kurie jais tiki,“ – šiais žodžiais gruodžio 21 dieną kalėdinio karnavalo organizatoriai kvietė visus pabūti kartu, papokštauti, parodyti savo išradingumą, kūrybiškumą ir patirti kalėdinį stebuklą.

Mokiniai, padedami klasių vadovų, buvo parengę smagius pasirodymus. Kiekviena klasė vaidino epizodą iš pasakos „Eglė žalčių karalienė“. Renginį vedė 7 klasės mokiniai nykštukai – atvirkštukai, mokyklos sergėtojai. Kalėdinę pasaką pradėjo 1–2 klasės mokiniai gražiu šokiu-inscenizacija „Seserų maudynės ir pažintis su žalčiu“. 3–4 klasės mokiniai buvo paruošę intriguojantį pasirodymą „Žalčio piršlybos“. 5 klasės mokiniai pradžiugino visus smagia kompozicija „Eglės gyvenimas žalčio rūmuose“. Šeštokai išradingai vaidino pasakos dalį, kurioje tris magiškus darbus Eglei liepęs įvykdyti vyras žaltys. 8 klasės mokiniai perkėlė mus į Eglės tėviškę ir suvaidino epizodą „Eglės viešnagė tėvų namuose“. 9–10 klasių mokiniai sukūrė smagią, šiuolaikišką pasakos pabaigą – „Eglės grįžimas pas žaltį ir jo netektis“.

Po gražių, kūrybiškų klasių pasirodymų visų laukė dar viena staigmena – Kalėdų senelis su dideliu maišu dovanų! Įminę mįsles, pabendravę su Kalėdų seneliu, pakilios nuotaikos ir vedini laukimo, visi išgužėjome namo laukti Kalėdinio stebuklo.

 

Mokytoja  Sigita Šakienė