Naujienos

Kalėdinių kepinių konkursas

Belaukiant Kalėdų, vienas smagiausių darbų – meduolinių sausainių, pyragų ar net tortų kepimas. Gruodžio 11 d. Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje, trečios klasės mokinių Margaritos Šniukštaitės, Monikos Rekštytės ir Andrėjos Popovaitės iniciatyva, vyko Kalėdinių kepinių konkursas. Visus susirinkusius pasveikino ir sėkmės linkėjo mokyklos direktorė Jurgita Zalatorienė ir Europos parlamentaro Bronio Ropės padėjėja Jūratė Žilinskienė.

Mokiniai, mokytojai, mokyklos darbuotojai atsakingai ruošėsi šiai dienai, kepė sausainius, meduolius, pyragus, keksus ir net tortus. Kepinius puošė cukraus pudra, glajumi, šokoladu, spalvotais pabarstukais. Visi konkurse dalyvavę svečiai tapo atsakingais komisijos nariais, apžiūrėję ir paragavę kepinių, balsavo už tris jiems gražiausius ir skaniausius desertus. Kol visi vaišinosi žolelių arbata, iniciatyvos autorės suskaičiavo ir paskelbė konkurso rezultatus. Nugalėtoju tapo 6 klasės mokinys Matas Butkevičius, kurio pagaminti sausainių nameliai su saldžiu varškės įdaru tiek savo skoniu, tiek Kalėdine išvaizda sužavėjo visus konkurso komisijos narius.

Simboliniais prizais apdovanoti Kalėdinių kepinių konkurso dalyviai, dar ilgai skanavo desertus, dalinosi jų receptais, vaišinosi arbata. Stebėdami, ant stalo, degančias advento žvakių liepsneles jautėme taip reikalingą bendrystę, susikaupimą ir ateinančių švenčių ramybę.  

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė