Naujienos

Kalėdų eglutės įžiebimo šventė

Gruodžio 15 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje šurmuliavo gausus būrys vaikučių. Svečiavosi ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai, kurie kartu su pradinių klasių mokiniais džiaugėsi kalėdine eglute ir Ėriškių kultūros centro Kartono teatro aktorių dovanotu spektakliu „Alkanas kaip meška“.
Vaikai, kartu su meškinu Benu, keliavo po platųjį pasaulį ir ieškojo Medaus kalnų. Bekeliaujant sutiko daug miško gyventojų, tačiau niekas meškiui negalėjo padėti rasti jo ieškomų Medaus kalnų, nes sutiktam katinui galvoje buvo Pieno ežeras, pelei – Sūrio kalnas, kiškiui – Morkų miškas. Skambiais plojimais padėkoję aktoriams, vaikai sulaukė Kalėdų senelio, kuris visus pakvietė prie miestelio kalėdinės eglutės.
Šalčiui žnaibant vaikų nosytes ir skruostukus, skambant kalėdinei muzikai, mokiniai ir skyriaus ugdytiniai stengėsi prieiti kuo arčiau Kalėdų senelio ir kuo garsiau pasakyti savo išmoktus eilėraštukus. Įžiebus eglutės griliandas, Kalėdų senelis dėkojo mažiesiems talkininkams už pagalbą, vaišino juos saldainiais ir prižadėjo kiekvieną vaiką aplankyti Kalėdų naktį.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė