Naujienos

Kartu kuriame saugią mokyklą

Kartu kuriame saugią mokyklą1

Vasario 27 dieną mokykloje lankėsi Panevėžio rajono savivaldybės socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė, Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato tyrėja Sandra Paškevičiūtė, Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto studentai. Socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė su 5–6 klasių mokiniais ieškojo kelių, kaip mokykloje gyventi be įtampos ir streso, kaip elgtis, kad būtų kuo mažiau patyčių, smurto ir šalia esantiems būtų gera. Policijos darbuotoja Sandra Paškevičiūtė kalbėjosi apie teisių ir pareigų vienovę, savo pasakojimą iliustruodama gyvenimiškomis situacijomis.

Gerbdami save ir kitus, formuodami neigiamą požiūrį į patyčias ir smurtą visi kartu turime kurti saugią mokyklą.

Direktorė Jurgita Zalatorienė