Naujienos

Kartu sportuoti linksmiau

Panevėžio rajono gyventojų bendruomenė „Upytės žemė“ vykdo Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės konkurso „Sportuojanti bendruomenė“ finansuojamą projektą „Kartu sportuoti linksmiau“.

Birželio 3 dieną Upytės Antano Belazaro pagrindinėje mokykloje vyko „Sporto šventė šeimai“, į kurią kvietėme atvykti mokinius, tėvelius, svečius ir bendruomenės narius. Parengtos rungtys reikalavo pastangų, bet buvo įveikiamos skirtingą fizinį pasirengimą turintiems dalyviams. Šį kartą svarbiausia buvo komandinis darbas, bendravimas ir tarpusavio supratimas.

Birželio 13 dieną grupė veiklių žmonių panoro nuotaikingai ir aktyviai praleisti laisvalaikį gamtoje. Bendruomenė dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuotame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“ susirinkusiems uždavėme keletą klausimų apie saugų eismą. Nuotykių parkas „Lokės pėda“, įrengtas vaizdingame Lokio upelio slėnyje netoli Jonavos, puikiausiai tam tiko. Išklausę saugaus elgesio nurodymų, praktinių įgūdžių įgyti ir savo jėgas išbandyti kiekvienas privalėjo treniruočių trasoje, kurioje instruktorių buvome atidžiai stebimi. Įvertinę savo pasirengimą, toliau jau kiekvienas individualiai rinkosi sau tinkamas trasas, kurias įveikti reikėjo nemažai drąsos, ištvermės ir sumanumo. Keli grupės dalyviai buvo ypatingai stiprūs ir įveikė geros fizinės formos reikalaujančias Juodąją ir Olimpinę trasas. Susėdus prie bendro pietų stalo, visi dalinosi įspūdžiais, pasakojo savo išgyvenimus ir džiaugėsi puikiai praleista diena.

Aktyvus dalyvavimas sporto šventėje ir išvykoje į „Lokės pėdą“ rodo, kad veiklos, skatinančios fizinį aktyvumą, stiprinančios bendruomeniškumą ir ugdančios sveikos gyvensenos įgūdžius, yra įdomios ir reikalingos.

Jurgita Zalatorienė

SAM_3808 SAM_3759 SAM_3805 SAM_3735 DSC00953 SAM_4012 SAM_4008 SAM_3923 SAM_3916 SAM_3879 SAM_3830 SAM_3816