Naujienos

Kiekvieno piliečio pareiga saugoti Žemę ir jos išteklius ateities kartoms

Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo Europos parlamento organizuotame piešinių konkurse „Mano regionas, mano šeima“, kurio tikslas įtraukti vaikus į kūrybinę veiklą, kurios metu atsiskleistų mokinių vizijos ir novatoriškos idėjos.
Mokiniai piešė savo kraštą, stengėsi atskleisti jo savitumą bei unikalumą. Kūrė ateities viziją, kurioje vėjo jėgainės, saulės elektrinės, laukus juosianti greitoji traukinio vėžė jungianti didžiuosius Europos miestus. Vaikų piešiniuose dominuoja dviračių takai, vaikų žaidimų aikštelės, vandens turizmui pritaikytos upės ir kiti vandens telkiniai, keliais važinėjantys elektromobiliai. Aprašydami savo piešinius mokiniai didelį dėmesį skyrė aplinkai, kurioje gausu medžių, krūmų ir žydinčių gėlių.
Džiugu, jog auga atsakinga ir kūrybinga karta, kuriai rūpi klimato kaitos problemos, ekologija, aplinkosauga, atsinaujinantys energijos ištekliai ir Žemė, kurią privalome išsaugoti ateities kartoms.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Baltramiejūnienė