Naujienos

Knygos – žinių, išminties ir pažinimo šaltinis

Posted

Gegužės 7-ąją, Lietuvai minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos bendruomenė dalyvavo nacionalinėje akcijoje „Lietuva skaito“, kurios šūkis „Nudžiugink nors vieną knygą!“

Susirinkę mokyklos kieme, prie sūpynių, po beržais, mokiniai ir mokytojai skaitė savo atsineštas knygas. Skambėjo ištraukos iš Holly Webb knygos „Vienišoji Baltukė“, Jeff Kinney „Nevykėlio dienoraštis“, Džeronimo Stiltono „Paslaptingas Nosterpelėno rankraštis“, Rūtos Šepetys knygų „Druska jūrai“ ir „Tarp pilkų debesų“, Vinco Mykolaičio Putino eilės.

Renginys baigėsi linkėjimu susirinkusiems: „Ir jeigu kada nors turėsite nors penkiasdešimt tris laisvas minutes kaip Antuano de Sent Egziuperi pasakos herojus Mažasis princas, kuris jas skirtų lėtam nuėjimui iki šaltinio, Jūs skirkite jas knygų skaitymui. Knygos – žinių, išminties ir pažinimo šaltinis“.