Knygų Kalėdos

Kalėdų laukimo ženklai visur ir matomi, ir jaučiami…
Lietuvos bibliotekininkų draugija šiemet skelbia „Bibliotekų knygų Kalėdas“. 2021 m. šūkis – Šventinis gerumas kartu su knyga.
Kalėdos yra laikas, kai metus norime užbaigti ramiau, dovanodami vieni kitiems šventinį gerumą, prie jo pridedant dar ir knygą – perskaitytą gerą romaną ar eilėraštį. Dovana, kuri suteikia galimybę skaityti, pažinti, tobulėti yra knyga.
Tad kviečiame su bendraminčiais ir draugais dalintis geromis emocijomis, padovanoti knygą bibliotekai.
Miela Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos bendruomene, maloniai prašome paremti mokyklos biblioteką naujomis knygomis, skirtomis jaunesniojo ir vyresniojo amžiaus paaugliams.
Dovanojamas knygas galite atnešti mokyklos bibliotekos vedėjai Daliai Greviškienei.