Naujienos

Konstitucijos diena

LR Seimas 2022-uosius paskelbė Lietuvos Valstybės Konstitucijos metais: sukanka 100 metų, kai 1922 m. buvo priimta Lietuvos Valstybės Konstitucija – pirmoji moderni, nuolatinė, demokratinio turinio Lietuvos Respublikos Konstitucija ir 30 metų dabartinei mūsų Konstitucijai, priimtai 1992 m. spalio 25 d.
Šias sukaktis mokyklos bendruomenė paminėjo dalyvaudama visuotinėje teisinių žinių iniciatyvoje Konstitucijos egzaminas 2022, pilietinėje akcijoje „Konstitucija kitaip“, kuri jau buvo 10-oji, jubiliejinė. Savo mintis tema „Aš ir Konstitucija“ išsakė 9,10 kl. mokiniai. 4 kl. mokinių piešiniuose „Konstitucijos medis“ atsispindėjo svarbiausi mūsų valstybės simboliai. Surengta knygų parodėlė bibliotekoje, kvietė plačiau ir giliau susipažinti su istorine medžiaga apie Konstituciją. Informatyvus stendinis pranešimas papuošė mokyklą, kuris kvietė mokinius stabtelti, paskaityti, prisiminti, o svarbiausia – niekada nepamiršti, kad Konstitucija, ne tik mūsų šalies pagrindinis įstatymas, bet ir vizija, kokią šalį norime kurti, kokioje norime gyventi bei kokia ji bus ateities kartoms.
Dalia Greviškienė