Naujienos

Krepšinio pergalė

Posted

Gruodžio 5 dieną Berčiūnų pagrindinėje mokykloje vyko 2018–2019 mokslo metų Panevėžio rajono pagrindinių mokyklų žaidynių krepšinio 3 prieš 3 varžybos.

Į šias krepšinio varžybas susirinko komandos iš Miežiškių, Karsakiškio Strazdelio, Linkaučių, Berčiūnų bei Upytės Antano Belazaro pagrindinių mokyklų. Jėgas ir ištvermę išbandė  10 klasės mokinai: Paulius Krikščiukaitis, Tautvydas Butkevičius, Tadas Petraitis ir Dovydas Sokas. Po įtemptos kovos mūsiškiai nusileido Linkaučių pagrindinės mokyklos komandai, kuri laimėjo pirmąją vietą.

Vaikinai džiaugėsi iškovoję antrąją vietą, nes tai paskutinis jų pasirodymas, kovojant už mokyklos garbę krepšinio varžybose. Grįžę į mokyklą mokiniai ir mokytojai juos pasitiko su šypsenomis, plojimais ir sveikinimais.

 

10 klasės mokinė Ieva Zalatorytė